Sėkmingos dziudo varžybos Skuode

Taurė įteikta Plungės komandai

 Gegužės 26 dieną Plungės SM ir „Plungės dziudo“ klubo berniukai ir mergaitės buvo išvykę į Skuode rengiamas dziudo varžybas. Sportininkai kovojo trijose amžiaus grupėse: jauniai iki 17 metų, jaunučiai iki 15 metų ir vaikai iki 11 metų . Dziudo varžybos buvo surengtos Skuodo savivaldos 435 metinėms pažymėti ir Antano Bakščio taurei laimėti. Kadangi mūsų dziudo klubą atstovavo net 31 sportininkas, į varžybas nukeliauti mums padėjo tėveliai.

Tai pat dalyvavo gausus būrys ir iš kitų miestų bei rajonų, tai Klaipėdos, Šiaulių, Šiaulių rajono, Gargždų, Telšių, Skuodo. Plungės dziudo imtynininkai pasirodė labai puikiai susumavus visų komandų rezultatus A.Bakščio pereinamoji komandinė taurė atiteko Plungės dziudo imtynininkams.

Šiose varžybose pirmąsias vietas iškovojo atskirose svorio kategorijose Algirdas Tipšas, Tomas Vaitkevičius, Donatas Kasteckas, Barbora Butkutė, Sandra Razgutė, Aivaras Kasteckas, Paulius Šimkus ir Lukas Čiuželis. Antrąsias vietas atskirose svorio kategorijose iškovojo Ramūnas Diburys, Fortūnatas Bučkus, Vilmantas Žilius, Gabrielė Martinkutė, Daumantas Česnauskis ir Gabrielė Spudulytė. Trečiąsias vietas atskirose svorio kategorijose iškovojo Aleksandr Oganian, Vygantas Narkus, Džiugas Tumas, Lukas Lingys, Gintis Žebrauskas, Vaidas Pronckus, Vilius Leščinskas, Šarūnas Stanevičius, Gytis Palubeckas ir Julius Navardauskas.

Po varžybų kaip ir kiekvienais metais užsukome į Mosėdį, nors Intos sodyba uždaryta, bet ten yra didelis parkas kuris pilnas įspūdingų akmenų. Noriu padėkoti tėveliams, kurie nepatingėjo ir padėjo nuvežti tokią didelę sportininkų komandą.

Treneris Antanas Kasteckas

Įrašas paskelbtas temoje Varžybos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

5 komentarai apie Sėkmingos dziudo varžybos Skuode

 1. juozukas sakė:

  plunge jėga ji valdo plungės dziudo klubas jėga

 2. Petriukas sakė:

  Liux… kaip kitaip jei ne Plunge… ziuriu ir merginos jau garsina plunge… 😉

 3. admin sakė:

  Kažkokie labai jau įdomus vardai: juozukas, petriukas, dar marytės trūksta 😉

 4. MARYTE sakė:

  stipruoliai i stipruoles:):):)

 5. gintis sakė:

  plunges dziudo klubas je jie valdo 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *