Plungės dziudo imtynininkai – čempionai

Ukmergės miesto herbas Kovo 30 dieną Ukmergėje vyko Lietuvos dziudo federacijos klubų jaunimo komandinės varžybos. Dalyvavo komandos iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Panevėžio rajono, Ukmergės, Elektrėnų (Elektrėnai buvo susijungę su Utena), Alytaus ir Plungės. Kiekvienoje komandoje po septynis kovotojus skirtingose svorių kategorijose. “Plungės dziudo” klubą atstovavo patys geriausi imtynininkai, tai svorio kategorijose iki 50 kg. Ramūnas Diburys, iki 55 kg. Algirdas Tipšas, iki 60 kg. Tomas Vaitkevičius, iki 66 kg. Marius Gentvainis, iki 73 kg. Mantas Vaitkevičius, iki 81 kg. Dovydas Šleinius ir virš 81 kg. Zigmas Pečiulis. Iš šių išvardintu sportininku, net penki yra pakviesti į Lietuvos rinktinę arba kandidatais į rinktinę.

Ištraukus burtus pirmoji komanda buvo Vilniaus, šią komandą Plungės dziudo vaikinai įveikė 4-2, viena kova buvo lygi, antroji komanda Panevėžio, kurią “Plungės dziudo” klubo imtynininkai įveikė sausu rezultatu 7-0, finale susitiko Plungės ir Alytaus klubai juos mūsiškai įveikė rezultatu 4-2, viena iš šių kovų baigėsi lygiosiomis. Vaikinus į varžybas lydėjo šiuo metu pavaduojantis treneris V.Gentvainis.

Išvykti į šias varžybas padėjo “Plungės dziudo” klubo prezidentas Voldemaras Bučius, jo dėka mūsų imtynininkai ne tik dalyvavo svarbiose varžybose, bet ir įsigijo kimono “BUDO NORD”.

Treneris A. Kasteckas

This entry was posted in Varžybos. Bookmark the permalink.

One Response to Plungės dziudo imtynininkai – čempionai

  1. MIndazz says:

    Dziudo yra jegas ir tas dalykas buti neblogas reikalas ypac tas kas musasi yra kietas dalykas. mustis negrazu!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *