2019-10-27 Kaune vyko tarptautinis dziudo turnyras kurį surengė klubas „Kario Kelias“.

Sekmadienį Kaune vyko tarptautinis dziudo turnyras kurį surengė klubas „Kario Kelias“. Turnyre dalyvavo apie 300 sportininkų iš Latvijos, Rusijos ir Lietuvos.

Plungės sportininkai puikiai kovėsi siekdami pergalių. Mažiausioje svorio kategorijoje Rokas Šatkauskas nusileidęs tik čempionui iškovojo 3-ią vietą, taip pat pusfinaliuose tik čempionams nusileido Ervinas Žilius ir Vygirdas Narkus, o kovose dėl trečios vietos iškovojo pergales.

Broliai, Deividas ir Eimantas Jakai, tik per plauką liko be medalių, kovose dėl trečių vietų teko pripažinti varžovų pranašumą.