Tarptautinis moksleivių dziudo čempionatas Šakiuose

1 Iš kairės Gintautas Gaučys, Alenas Miklovas, Deividas Miknius, Jonas Žilius, Laurynas Banys, Vytautas Petreikis.

Spalio 19 d. Šakių JKSC sporto salėje, vyko Šakių rajono atviras tarptautinis moksleivių dziudo čempionatas, kurį organizavo Šakių JKSC. Šiose pirmenybėse dalyvavo rekordinis skaičius sportininkų – 400.  Čempionate dalyvavo sportininkai iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų, kurie kovojo penkiose skirtingo amžiaus kategorijose, o kovos vyko net ant keturių imtynių kilimų.

Plungės sporto ir rekreacijos centro dziudo imtynininkai kaip ir kiekvienose varžybose pasirodė šauniai. Pirmąją vietą svorio kategorijoje iki 50 kilogramų užėmė Alenas Miklovas,  kuris savo kovas laimėjo gražiais permetimais.

Antrąsias vietas skirtingose svorio kategorijose užėmė net keturi sportininkai: Gintautas Gaučys, Laurynas Banys, Jonas Žilys ir Deividas Miknius. Trečiąją vietą užėmė Vytautas Petreikis.

Varžybų prizininkai buvo apdovanoti diplomais ir medaliais, o varžybų nugalėtojai dar ir taurėmis. Plungės SRC imtininkus šioms varžyboms paruošė dziudo treneriai Antanas Kasteckas ir Edvardas Žilius.