Lietuvos Sambo Čempionatas Kaune

Su treneriu

Savaitgalį Kaune geriausi Lietuvos sambo kovotojai aiškinosi santykius sportinio bei kovinio sambo čempionato grupėse. Iš viso Lietuvos sambo čempionate per dvi dienas kovojo 200 sportininkų, kurie buvo suskirstyti į skirtingo svorio kategorijas.

Varžybose dalyvavo du mūsų klubo atstovai svorio kategorijoje iki 82kg Ramūnas Diburys ir Robertas Zimkus. Abu sportininkai laimėjo po tris kovas ir susitiko finalinėje dvikovoje. Taškų persvara kovą laimėjo Ramūnas Diburys ir tapo šalies čempionu.

Ramūnui, tai buvo puikus pasiruošimas artėjančiam Lietuvos dziudo čempionatui.

Sambo – imtynių rūšis ir savigynos veiksmų sistema, sukurta jungiant įvairių šalių kovos menų elementus. Kovos metu leidžiami metimai, bei rankų ir kojų laužimai.

Įrašas paskelbtas temoje Varžybos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *