Lietuvos Respublikos Jaunių Sporto Žaidynių Dziudo Finalai

Rugsėjo 18-19 dienomis Kaune vyko Lietuvos Respublikos jaunių sporto žaidynių dziudo finalai.

Plungės sporto ir rekreacijos centro bei klubo „Plungės dziudo“ sportininkai pasirodė šauniai ir į namus parsivežė du medalius.

Čempiono vardą svorio kategorijoje iki 50 kilogramų iškovojo Gintas Žebrauskas. Trečiąją vieta svorio kategorijoje iki 46 kilogramų užėmė Laurynas Banys.

Kiti sportininkai tai pat kovojo šauniai ir Plungės rajonui davė daug komandinių taškų tai Rapolas Bogužas, Austėją Pronckutę, Šarūnas Stanevičius, Aivaras Kasteckas, Edvinas Vaškys, Lukas Čiuželis, Mantvydas Smilgis, Jonas Garba, Tomas Jašmontas ir Akvilė Valauskaitė.

Plungės rajono dziudo imtynininkai tarp 31 miestų, rajonų, savivaldybių rinktinių komandų užėmė septintą vietą (447,89 taškai). Pirmi liko- Alytus, antri -Vilnius ir treti Kauno komandos.

Dziudo treneris Antanas Kasteckas 2013m. Lietuvos Respublikos jaunių sporto žaidynių dziudo trenerių konkurse užėmė antrą vietą. Pirmas liko Panevėžio treneris Ričardas Balta.

Įrašas paskelbtas temoje Varžybos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.