VI Tarptautinis Jaunučių, Vaikų Dziudo Turnyras „Pavasaris-2013“

Plungėje vyko VI tarptautinis jaunučių, vaikų dziudo turnyras „Pavasaris-2013“, skirtas dziudo treneriui Kęstučiui Šermukšniui atminti ir klubo „Plungės dziudo“ 40–mečiui paminėti.

Plungės komanda

Dalyvavo svečiai iš Latvijos miestų – Jelgavos, Liepojos ir Ventspilio, bei Lietuvos miestų – Kauno, Kauno rajono, Alytaus, Panevėžio, Skuodo, Telšių, Šilutės, Klaipėdos, Klaipėdos rajono, Šiaulių, Elektrėnų, Kėdainių, Utenos, Jurbarko ir Plungės. Iš viso varžybose dalyvavo 196 sportininkai.

„Plungės dziudo“ klubo ir Plungės sporto mokyklos dziudo imtynininkai iškovojo 14 medalių. Atskirose svorio kategorijose pirmąsias vietas iškovojo Vytautas Petreikis, Kordelijus Viešniauskas ir Gintautas Gaučys. Antrąsias vietas užėmė Emilija Drungėlaitė, Edvinas Mažeika, Adomas Šakinis ir Donatas Miknius. Trečiąsias- Romas Mileris, Gintas Tilvikas, Eglė Adomaitytė, Kornelija Šakinytė, Liepa Žebrauskytė, Dovydas Gasauskas, ir Jokūbas Vaišnoras.

Turnyro atidaryme sveikinimo žodį tarė rajono savivaldybės kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Alvydas Viršilas. Tylos minute buvo pagerbtas Kęstutis Šermukšnis. Dalyvavo trenerio Kęstučio Šermukšnio artimieji – žmona Dalytė, sūnus Skirmantas ir dukra Gintarė. Prisiminti ir pagerbti trenerį Kęstutį atvyko buvę jo auklėtiniai iš Vilniaus, Kauno, Plungės – Eugenijus Bitautas, Edmundas Šermukšnis, Romas Remėza, Petras Beinoras. Dalyviams ir svečiams šoko vaikų grupė „Rueda“ (vadovė Roma Kasteckaitė).

Turnyrą organizavo sporto mokyklos ir klubo „Plungės dziudo“ treneriai Antanas Kasteckas ir Edvardas Žilius.

Rėmėjai: Plungės rajono savivaldybė, Anrivis, Bumas, TopStatyba, TauDova, Aitvarų Namai.

Įrašas paskelbtas temoje Varžybos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *