Lietuvos Sambo Imtynių Čempionatas

Lietuvos Sambo Imtynių Čempionatas

Balandžio 6-7 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos Sambo („savigyna be ginklų“ – imtynių rūšis, o taip pat savigynos veiksmų sistema, jungiant įvairių šalių kovos menų techniką) imtynių čempionatas.

Pirmąją varžybų dieną sportininkai varžėsi sportinio Sambo kovose (taisyklės panašios į dziudo), kuriose neblogai sekėsi ir Plungės dziudo klubo atstovams.

Svorio kategorijoje iki 62kg Darius Damskis nusileido varžovui kovoje dėl bronzos ir užėmė ketvirtąją vietą. Svorio kategorijoje iki 82kg Ramūnas Diburys ir Robertas Zimkus užėmė trečiąsias vietas, Domas Zimkus (iki 74kg) liko septintas. Nedaug trūko, kad šie sportininkai susitiktų finale. Sunkaus svorio kategorijoje virš 100 kg sidabro medalį iškovojo Zigmas Pečiulis.

Pirmos dienos pabaigoje kovėsi sambo veteranai, tarp kurių Pranas Kasteckas svorio kategorijoje iki 90 kg, pademonstravęs puikia formą ir techniką, užėmė pirmąją vietą.

Antrąją dieną sportininkai kovojo pagal kovinio sambo taisykles (leidžiami smūgiai rankomis, kojomis, imtynių veiksmai). Čia ir vėl puikiai pasirodė mūsų klubo atstovas Juozas Bakutis. Svorio kategorijoje iki 68 kg du varžovus įveikęs anksčiau laiko, finalinėje kovoje Juozas susitiko su tris kart kovinio sambo pasaulio čempionu Sergejumi Greičicho. Stovėsenoje kovą vedė Juozas, tačiau labiau patyręs Sergejus kovą pervedė į parterį, kur pademonstravo pranašumą. Juozui atiteko sidabro medalis.

Treneris Antanas Kasteckas

Įrašas paskelbtas temoje Varžybos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *