V-as Dziudo Turnyras, Treneriui Pauliui Bučui Atminti

Iš kairės pirmoje eilėje Vytautas Petreikis, Justas Razmus, Alenas Miklovas aukščiau  G.Gaučys, O.Urbonas M.Narkus ir N.Kuzavas

Kovo 2 dieną Ringauduose, Kauno rajone vyko V-as dziudo turnyras, treneriui Pauliui Bučui atminti. Šiose varžybose dalyvavo 204 dziudo imtynininkai iš Kėdainių, Utenos, Skuodo, Jonavos, Elektrėnų, Šakių, Biržų, Plungės, Kauno, Šilutės, Vilniaus, Alytaus, Panevėžio.

Plungės sporto mokyklos ir dziudo klubo imtynininkai iškovojo net septynis medalius. Geriausiai šiose varžybose sekėsi Alenui Miklovui, kuris svorio kategorijoje iki 46 kg užėmė pirmąją vietą. Antrąsias vietas užėmė Mindaugas Narkus ir Gintautas Gaučys. Trečiąsias vietas – Nojus Kuzavas, Osvaldas Urbonas, Justas Razmus ir Vytautas Petreikis.

Tik vienos pergalės iki medalio pritrūko Jokūbui Vaišnorui, Donatui Mikniui, Aleksui Daržinskui ir Justui Šilinskui.

Sportininkus treniruoja Plungės sporto mokyklos treneriai Edvardas Žilius ir Antanas Kasteckas.

Įrašas paskelbtas temoje Varžybos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.