Atviros Moksleivių Pirmenybės Šakiuose

9

Kovo 23 dieną Šakiuose vyko atviros miesto moksleivių pirmenybės. Šiose varžybose dalyvavo 189 dziudo imtynininkai iš Kėdainių, Kazlų Rūdos, Jurbarko, Raudondvario, Marijampolės, Šiaulių, Šakių, Plungės, Kauno, Alytaus.

Plungės sporto mokyklos ir Plungės dziudo klubo imtynininkai iškovojo net dešimt medalių. Geriausiai šiose varžybose sekėsi Lukui Čiuželiui ir Austėjai Pronckutei, kurie atskirose svorio kategorijose iškovojo pirmąsias vietas. Antrąsias vietas užėmė Aivaras Kasteckas, Lukas Lingys ir Deividas Miknius. Trečiąsias vietas – Mindaugas Narkus, Saulė Anužytė, Osvaldas Urbonas, Edvinas Mažeika ir Vytautas Petreikis.

Sportininkus treniruoja Plungės sporto mokyklos treneriai Edvardas Žilius ir Antanas Kasteckas.

Įrašas paskelbtas temoje Varžybos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.