Lietuvos Respublikos Jaunių ir Jaunučių Dziudo Čempionatas

Laurynas Banys čempionas

Vasario 14-15 dienomis Kaune vyko Lietuvos Respublikos dziudo čempionatas. Dalyvavo dziudo imtynininkai iki 18 metų ir iki 16 metų iš Vilniaus, Vilniaus r., Kauno, Kauno r., Šiaulių, Šiaulių r., Klaipėdos, Klaipėdos r., Alytaus, Alytaus r., Panevėžio, Pasvalio, Biržų, Ukmergės, Utenos, Plungės, Šilutės, Skuodo, Šakių, Jurbarko, Rokiškio, Elektrėnų, Marijampolės, Kazlų Rūdos ir Kėdainių. Viso dalyvavo 330 dziudo imtynininkų.

Plungės sporto mokyklos ir dziudo klubo imtynininkai iškovojo visų spalvų medalius.

Laurynas Banys svorio kategorijoje iki 42 kg iškovojo čempiono vardą. Vicečempionės vardą svorio kategorijoje iki 44 kg iškovojo Gabrielė Spudulytė. Trečiąsias vietas užėmė Lukas Čiuželis (svorio kategorijoje iki 66 kg) ir Mantvydas Smilgis (iki 73 kg).

Tai pat šiame čempionate šauniai pasirodė Danielius Vaitkus, Akvilė Valauskaitė, Dainora Urbonaitė ir Austėja Pronckutė. Šiems sportininkams iki prizinės vietos pritrūko vos vienos pergalės. Laimėję po kelias kovas, į dešimtuką pateko Edvinas Vaškys, Saulė Anužytė, Vaidas Pronckus, Paulius Šimkus, Aivaras Kasteckas, Mindaugas Lučinskas, Šarūnas Stanevičius ir Jonas Garba.