Lietuvos Jaunučių Dziudo Sporto Žaidynių Trečiasis Etapas

Birželio pradžioje Kaune vyko 2012 m. Lietuvos jaunučių dziudo sporto žaidynių trečiasis etapas. Zoninėse ir finalinėse varžybose dalyvavo 546 dziudo imtynininkai – 312 vaikinų ir 231 mergina.

Akvilė Valauskaitė su treneriu

Plungės sporto mokyklos ir dziudo klubo imtynininkai šiose žaidynėse pasiekė puikių rezultatų. Geriausiai pasirodė ir vicečempione tapo Akvilė Valauskaitė (svorio kategorijoje iki 48 kg). Gintui Žebrauskui, Aivarui Kasteckui, Jonui Garbai, Gabrielei Spudulytei pritrūko tik vienos pergalės, kad būtų iškovoti medaliai.

Net trylika plungiškių sportininkų, dalyvavusių finaliniame sporto žaidynių etape, atskirose svorio kategorijose, pateko į Lietuvos sporto žaidynių geriausius dešimtukus.

Susumavus visus jaunučių dziudo sporto žaidynių miestų, rajonų, savivaldybių rinktinių rezultatus, Plungės rajono dziudo imtynininkų komanda užėmė aštuntą vietą iš 33 komandų.

Taip pat buvo paskelbti ir šių žaidynių dziudo trenerių konkurso rezultatai, kuriame Plungės sporto mokyklos treneris Antanas Kasteckas užėmė aukštą ketvirtąją vietą (iš 70 trenerių).

Plungės sporto mokyklos informacija

Įrašas paskelbtas temoje Varžybos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *