Jaunučių dziudo turnyras skirtas Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės atkūrimo XXII metinėms paminėti

4. komanda

Balandžio 21 dieną Kėdainiuose vyko jaunučių (gim. 2000 m. ir jaunesnių) dziudo turnyras, skirtas Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės atkūrimo XXII metinėms paminėti. Plungės sporto mokyklos ir Dziudo klubo imtynininkai jaunučių grupėje pirmąsias vietas iškovojo – svorio kategorijose iki 46 kg iškovojo Deividas Miknius, o daugiau kaip 60 kg – Gintautas Gaučys. Svorio kategorijoje iki 60 kg trečiąją vietą iškovojo Dovydas Gasauskas. Šauniai pasirodė, bet užimti prizinių vietų nepavyko Dovydui Latakui, Edvinui Mažeikai, Gintui Tilvikui, Tadui Narkui, Džiugui Kasteckui, Osvaldui Urbonui, Ernestui Gedgaudui, Jokūbui Vaišnorui ir Alenui Miklovui.

Tą pačią dieną vyko ir atviras senjorų dziudo čempionatas. Senjorų čempionate dalyvauja sportininkai sulaukę trisdešimties metų. Vyriausias šio čempionato dalyvis buvo 67 metų. Pirmąsias vietas iškovojo Pranas Kasteckas (svorio kategorijoje iki 81 kg) ir Vytautas Vaškys (iki 90 kg). Antrąją vietą svorio kategorijoje iki 90 kg užėmė Arūnas Jurkus. Varžybose dalyvavo sportininkai iš Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos.