Prašymas dėl 2% paramos

Plungės Dziudo Klubas - Logo

Mieli tėveliai, bičiuliai,

Plungės dziudo klubas visada garsėjo aktyvumu, gerais sportininkais, bei jų pasiektais rezultatais. Plungiškiai visada kviečiami dalyvauti įvairiuose tarptautiniuose turnyruose ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Olandijoje, Austrijoje ir kitose šalyse.

Norint išlaikyti gerą mūsų sportininkų pasiruošimą, būtina dalyvauti kuo daugiau turnyrų, pastoviai semtis naujos patirties. Tačiau nuolat mažėjant finansavimui iš Savivaldybės Sporto rėmimo programos dalyvauti varžybose darosi vis sunkiau. Tuo labiau, kad susidėvėjo ir yra nebetinkamas bei nebesuaugus ilgoms kelionėms ilgai tarnavęs klubo automobilis.

Klubo treneriai labai tikisi Jūsų paramos pervedant 2% pajamų mokesčio dalį „Plungės dziudo“ klubui. Už surinktą paramą būtų perkamas tinkamas į varžybas bei treniruočių stovyklas vykti autobusiukas.

Jūsų paskirta parama būtų išskaičiuota iš praeitais metais valstybei jau sumokėtų mokesčių ir pervesta į klubo sąskaitą. Prašymą paramai galima pateikti iki 2012 m. gegužės 2 d.

Rekvizitai 2% paramai

Paramos gavėjo identifikacijos Nr. (kodas): 300102823;
Paramos gavėjo pavadinimas: Klubas „Plungės dziudo“;
Adresas: Telšių skg. 9-1, Plungė, LT-90167.

Jums nutarus 2% savo pajamų mokesčio skirti Klubui, reikia užpildyti specialų formos FR0512 prašymą. Tai galite padaryti keliais būdais:

PIRMAS BŪDAS. Atsisiųskite iš Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainės (www.vmi.lt) formą FR0512 ir atsispausdinkite ją.
1. Formos viršuje spausdintinėmis raidėmis įrašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, gyvenamąją vietą, el.paštą ir telefoną.
2. Įrašykite pildymo datą, pažymėkite, kad forma yra pirminė, pažymėkite mokestinį laikotarpį ir nurodykite, kiek procentų (2 ar 1) skiriate klubui. Įrašykite klubo duomenis (žr. aukščiau). Banko duomenų pildyti nereikia.
3. Formos apačioje pasirašykite, įrašykite savo vardą ir pavardę.
4. Įdėkite į voką.
5. Voką su užpildytu prašymu galima perduoti treneriams arba pristatyti tiesiogiai į VMI.

ANTRAS BŪDAS. Jeigu Jūs naudojatės internetine bankininkyste, galite užpildyti ir išsiųsti 2 % formą FR0512 internetu:
1. Įeikite į savo internetinį banką ir pasirinkite elektroninį deklaravimą. Bankas Jums atidarys Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainę.
2. Atidarykite ir užpildykite formą FR0512, v.1. Visos pildymo instrukcijos išsamiai paaiškintos. Duomenis apie klubą žr. aukščiau.

Paremti autobusiuko įsigijimą galima ir pervedant lėšas tiesiogiai į klubo „Plungės dziudo“ sąskaitą LT277300010089588867 AB Swedbanke, nurodant paskirtį – autobusiuko įsigijimui.

Dėkojame už supratimą ir paramą mūsų visų ateičiai – vaikams.

Treneriai Antanas Kasteckas ir Edvardas Žilius

Įrašas paskelbtas temoje Informacija. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *