Dziudo Varžybos Skuode

Gegužės 28 dieną Plungės SM ir klubo dziudo imtynininkai buvo išvykę į Skuodą dalyvauti dziudo varžybose, kurios vyko keturiose amžiaus grupėse vaikų, jaunučių, jaunių ir jaunimo. Dalyvavo sportininkai iš Liepojos, Rygos, Kauno r., Šilutės, Telšių, Klaipėdos, Kėdainių, Plungės ir Skuodo.

Vaikai (2002 -2007 g. m. )ir jaunučiai (1999-2001 g. m.)

Vaikų grupėje geriausiai pasirodė ir svorio kategorijoje iki 22 kilogramų trečiąsias vietas užėmė broliukai Girvydas ir Vygirdas Narkai, iki 25 kilogramų antrąją vietą užėmė Vaclovas Pocius, treti liko Tadas Narkus ir Faustas Abartis, trečiąsias vietas užėmė iki 33 kilogramų Matas Stuopelis ir iki 36 kilogramų Alenas Miklovas.

Jaunučių grupėje geriausiai pasirodė ir pirmąsias vietas svorio kategorijose iki 60 kilogramų iškovojo Nojus Kuzavas ir daugiau kaip 60 kilogramų Gintautas Gaučys, antrąją vietą iki 32 kilogramų užėmė Jokūbas Vaišnoras, trečiąsias vietas iškovojo svorio kategorijose iki 27 kilogramų Osvaldas Urbonas, iki 35 kilogramų Titas Lesovojus, iki 42 kilogramų Mindaugas Narkus ir Deividas Miknius.

Jaunimas (1997-1998 g.m.) ir jauniai (1993-1996 g.m.)

Jaunių grupėje svorio kategorijoje iki 55 kilogramų pirmąją vietą užėmė Lukas Čiuželis, antrąsias vietas užėmė Daumantas Česnauskis iki 46 kilogramų ir iki 66 kilogramų Šarūnas Stanevičius.

Jaunimo grupėje pirmąją vietą iškovojo svorio kategorijoje iki 73 kilogramų Donatas Kasteckas.