Varžybų maratonas lapkričio 7, 8, 9 dienomis

100_6167
Plungės dziudo imtynininkai lapkričio 6, 7 ir 8 dienomis dalyvavo trejose varžybose.

Lapkričio 6 dieną Kaune vyko Lietuvos Respublikos atviras suaugusių dziudo čempionatas. Geriausiai pasirodė Skirmantas Šermukšnis svorio kategorijoje iki 73 kilogramų – užėmė penktąją vietą. Toje pačioje svorio kategorijoje septintas liko Domas Zimkus. Svorio kategorijoje iki 81 kilogramo septintas liko  Robertas Zimkus.

Lapkričio 7 dieną Latvijoje vyko tarptautinis dziudo turnyras, kuriame sėkmingai pasirodė jaunučiai. Sportininkai iškovojo keturis bronzos medalius: svorio kategorijoje iki 35 kilogramų Vaidas Pronckus, iki 46 kilogramų Lukas Čiuželis, iki 55 kilogramų Šarūnas Stanevičius ir per 60 kilogramų Karolis Mockus.

Lapkričio 8 dieną Kaune vyko mergaičių tarptautinis turnyras, kuriame sėkmingai pasirodė ir savo svorio kategorijoje Austėja Pronckutė iškovojo pirmąją vietą, o Gabrielė Spudulytė užėmė antrąją vietą.