Dziudo varžybos Skuode, 2009 Birželis

Birželio 6 dieną Plungės dziudo klubo imtynininkai buvo išvykę į Skuodą dalyvauti dziudo varžybose. Kurios vyko trejose amžiaus grupėse: jaunučių, jaunių ir jaunimo.

Nugalėtojai ir prizininkai

Jaunučių grupėje geriausiai pasirodė ir svorio kategorijoje iki 40 kilogramų antrąją vietą iškovojo Nojus Kuzavas, trečiąsias vietas iškovojo svorio kategorijose iki 25 kilogramų Ernestas Gedgaudas ir svorio kategorijoje iki 36 kilogramų Mindaugas Narkus.

Jaunių grupėje atskirose svorio kategorijos pirmąsias vietas iškovojo Gintas Žebrauskas, Aivaras Kasteckas, Lukas Čiuželis, antrąsias vietas iškovojo Laurynas Banys, Rapolas Bogužas ir trečiąsias vietas Edgaras Šerpytis, Karolis Mockus.

Jaunimo grupėje pirmąsias vietas iškovojo atskirose svorio kategorijose Donatas Kasteckas ir Sandra Razgutė, trečiąsias vietas Valdas Zagorskis ir Tomas Kleiva.