Jaunučių dziudo pirmenybės, 2009 Skuodas

Skuodo miesto herbas Skuodo rajono atvirosios jaunučių dziudo pirmenybės vyko kovo 7 dieną. Varžybose dalyvavo dviejų amžiaus grupių (1997-1998 m. ir 1999 – 2001 m.) sportininkai susirinkę iš Klaipėdos, Gargdžų, Šiaulių, Telšių, Šilutės, Skuodo ir Plungės.

Šiose varžybose plungiškių delegacija buvo ypatingai didelė: varžybose dalyvavo net trisdešimt penki plungės dziudo klubo imtynininkai su didele komanda sirgalių – net dvylika tėvelių nepagailėjo šeštadienio ir nuvežė savo atžalas į šias Skuodo dziudo pirmenybes.

Plungės jaunučių komanda

Pirmąsias vietas atskirose svorio kategorijose iškovojo Gabrielė Spudulytė, Gintas Žebrauskas ir Lukas Čiuželis. Antrąsias vietas atskirose svorio kategorijose iškovojo Nojus Kuzavas, Evelina Banytė, Paulius Šimkus, Vykintas Venckus ir Šarūnas Stanevičius. Trečiąsias  vietas iškovojo Jokūbas Vaišnoras, Mindaugas Narkus, Dovydas Gasauskas, Gintautas Gaučys, Lukas Lingys, Lukas Daulius, Vaidas Pronckus ir Daumantas Česnauskis. Kitiems Plungės dziudo imtynininkams truputį pritrūko iki laimėtojų pakylos, tačiau jie įgijo patirties ir sustiprino norą dar stipriau treniruotis ir laimėti kitose varžybose.

Treneris Antanas Kasteckas

Įrašas paskelbtas temoje Varžybos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *