Dziudo varžybos Plungėje

Plungėje gegužės 23-24 dienomis vyko dvi dziudo varžybos. Kurias organizavo Plungės dziudo klubas, Plungės sporto mokykla ir Savivaldybės sporto skyrius.

Jaunių komandaPenktadieni vyko Lietuvos Respublikos Žemaitijos zonos jaunių dziudo varžybos. Kovojo vaikinai ir merginos gimę (1992-1995 metais). Dalyvavo 12 komandų iš Žemaitijos. Į zona patenka komandos iš Šiaulių miesto, Šiaulių rajono, Klaipėdos miesto, Klaipėdos rajono, Telšių, Skuodo, Neringos, Kelmės, Šilutės bei Plungės.

Plungės dziudo imtynininkai suskaičiavus taškus iškovojo komandine pirmąją vietą. Antri liko Šiauliai, o treti – Klaipėda. Asmeninėse įskaitose savo svorio kategorijoje pirmąsias vietas iškovojo Vygantas Narkus, Ramūnas Diburys, Linas Dobrovalskis, Tomas Vaitkevičius, Barbora Butkutė ir Sandra Razgutė. Antrąsias vietas iškovojo Donatas Kasteckas, Rokas Leliuga. Trečią vietą iškovojo Džiugas Tumas. Visi laimėję prizines vietas pateko į tolimesnę pakopą – Lietuvos Respublikos žaidynių jaunių finalą.

Šeštadienį vyko Pirmas Plungės rajono jaunučių tarptautinis dziudo turnyras. Šiose varžybose dalyvavo berniukai ir mergaitės gimę 1996 metais ir jaunesni. Atvyko svečiai iš Latvijos bei iš visos Lietuvos. Geriausiai pasirodė ir savo svorio kategorijoje pirmąsias vietas iškovojo Gabrielė Spudulytė, Gintas Žebrauskas, Aivaras Kasteckas. Antrąsias vietas iškovojo Lukas Lingys, Osvaldas Lučinskas, Vaidas Pronckus, Paulius Šimkus, Rapolas Bogužas. Trečiąsias vietas iškovojo Karolis Mockus, Austėja Pronckutė, Lukas Čiuželis, Mantvydas Smilgis.

Klubas dėkoja už paramą vykdant varžybas rėmėjams: Sauliui Baltušiui, Juozui Ramanauskui, Arvydui Jurkaičiui, klubo prezidentui Valdemarui Bučiui, Plungės sporto mokyklai, Savivaldybės sporto skyriui.