Laimėtos keturios pirmosios vietos

Komanda

Kovo 21 dieną Šiauliuose vyko atviros miesto  jaunių ir jaunimo dziudo pirmenybės. Dalyvavo sportininkai iš Panevėžio, Kauno rajono, Elektrėnų, Telšių, Skuodo, Šiaulių, Šiaulių rajono, Biržų, Alytaus, Alytaus rajono, Jurbarko bei Plungės.

Jaunių tarpe geriausiai sekėsi ir iškovojo pirmąsias vietas svorio kategorijoje iki 38 kilogramų Rapolas Bogužas, iki 55 kilogramų Donatas Kasteckas, antrąją vietą iškovojo svorio kategorijoje virš 73 kilogramų Džiugas Tumas, ir trečiąsias vietas iškovojo iki 42 kilogramų Vygantas Narkus ir iki 46 kilogramų Viktoras Česnauskis.

Jaunimo tarpe geriausiai sekėsi ir pirmąsias vietas iškovojo svorio kategorijose ik 50 kilogramų Aleksandras Oganianas, iki 73 kilogramų Mantas Vaitkevičius, trečiąsias vietas iškovojo svorio kategorijose iki 60 kilogramu Algirdas Tipšas, ir iki 73 kilogramų Domas Zimkus. Penkti šiose varžybose liko Mantas Mikuta, Darius Damskis ir Haroldas Kelerta.