LR U-23 čempionatas; Tarptautinis dziudo turnyras Estijoje(Voru)

Kaune kovo 14-15 dienomis vyko Lietuvos Respublikos U-23 čempionatas, kuriame dalyvavo Plungės dziudo imtynininkai. Geriausiai sekėsi Vytautui Kazaičiui, kuris svorio kategorijoje iki 66 kilogramų užėmė septintąją  vietą iš dvidešimt penkių dalyvių.Plunges Dziudo Klubas Estijoje

Estijoje Voru mieste kovo 15-16 dienomis vyko tarptautinis dziudo turnyras, kuriame dalyvavo Plungės dziudo imtynininkai. Turnyre dalyvavo dziudo sportininkai iš Estijos, Suomijos, Švedijos, Latvijos, Lietuvos, Ukrainos, Lenkijos, Rusijos ir Anglijos.
Pirmąją dieną kovėsi dziudo imtynininkai iki 17metų. Geriausiai pasirodė ir iškovojo antrąją vietą svorio kategorijoje iki 55 kilogramų Ramūnas Diburys, toje pačioje svorio kategorijoje penktas liko Donatas Kasteckas.

Antrąją dieną dalyvavo dziudo imtynininkai iki 13 metų, turnyro čempiono vardą iškovojo svorio kategorijoje iki 27 kilogramų Gintas Žebrauskas, toje pačioje svorio kategorijoje trečiąją vietą iškovojo Lukas Lingys. Svorio kategorijoje iki 30 kilogramų trečiąją vietą iškovojo Aivaras Kasteckas.

Į šias varžybas išvykti padėjo klubo prezidentas Voldemaras Bučius , Saulius Baltušis ir sportininkų tėveliai.