Latvijos dziudo U-17 jaunių čempionatas

Iš kairės D.Kasteckas, L.Dobrovalskis, R.Diburys, treneris A.Kasteckas, A.Kasteckas ir A.Oganian.Vasario 2 dieną Latvijoje, Ventspilio mieste vyko jaunių atviras dziudo čempionatas. Šiame dziudo čempionate dalyvavo keturi Plungės dziudo imtynininkai. Svorio kategorijoje iki 46 kilogramų kovojo Aleksandras Oganianas, iki 50 kilogramų – Ramūnas Diburys, iki 55 kilogramų – Donatas Kasteckas ir iki 60 kilogramų – Linas Dobrovalskis.

Visi plungiškiai imtynininkai kovėsi negailėdami jėgų. Geriausiai sekėsi Ramūnui Diburiui, sunkiausia jo kova buvo finalinė. Ramūnas kovos pradžioje (juko) įvertinimu numetė savo varžovą iš Latvijos, bet jis atsikovojo taškus ir baigėsi kovai skirtas laikas. Teisėjai skyrė naują kovos laiką ir Ramūnui teko pradėti viską iš naujo. Teisėjai ir žiūrovai palaikė Latvijos sportininką, Ramūnui sukaupus visas jėgas pavyko numesti ir iškovoti Latvijos jaunių čempiono vardą.

Plungės dziudo klubas nori padėkoti Valdemarui Bučiui, Sauliui Baltušiui, Plungės SM ir imtynininkų tėveliams už paramą.

Treneris A.Kasteckas

Įrašas paskelbtas temoje Varžybos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *