Golden Score 2007 ir Kalėdinis Tarptautinis Dziudo Turnyras, Kaunas 2007

VaržybosGruodžio 7-8 dienomis Plungės dziudo klubo ir Plungės SM dziudo imtynininkai buvo išvykę į Kauną. „Kalėdiniame tarptautiniame dziudo turnyre“ dalyvavo jaunučių komanda, o „GOLDEN SCORE 2007“ dalyvavo suaugusieji.

Į suaugusių dziudo varžybas „GOLDEN SCORE 2007″ buvo pakviesti geriausi Lietuvos dziudo imtynininkai. Iš Plungės į šias varžybas vyko Alfredas Bagdonas ir Robertas Zimkus, tai pat Ignas Gudas, kuris šiais metais pradėjo mokytis KTU ir treniruojasi Kauno dziudo klube „DANAS“. Šios varžybos įdomios tuo, kad buvo kaunamasi iki pirmo įvertinimo ir už prizines vietas buvo teikiami piniginiai prizai. Plungės dziudo klubo imtynininkas Robertas Zimkus šiose varžybose iškovojo antrąją vietą, tačiau kitiems dviems sportininkam sekėsi prasčiau.

„Kalėdiniame jaunučių dziudo turnyre“ geriausiai pasirodė ir prizinę antrą vietą iškovojo svorio kategorijoje iki 25 kg. Lukas Lingys. O svorio kategorijoje iki 30 kg. Aivaras Kasteckas bei svorio kategorijoje iki 38 kg. Rapolas Bogužas liko treti. Labai gerai sukovojo bet pritrūko sportinės sėkmės G. Žebrauskui, V. Leščinskui, V. Pronckui, P. Šimkui, M. Lučinskui, L. Gudui, V. Narkui, V. Česnauskui ir D. Tumui.

Plungės dziudo klubo Prezidentas Voldemaras Bučius sveikina Plungės dziudo klubo sportininkus su laimėjimas ir džiaugiasi jų sėkme.