Kalėdiniai jaunučių dziudo turnyrai

Antano Kastecko treniruojami Plungės sporto mokyklos dziudo imtynininkai buvo išvykę į Vilnių – dalyvavo net dviejuose kalėdiniuose jaunučių dziudo turnyruose. Kartu aplankytas Vilniaus „Vichy“ vandens pramogų parkas.

Pirmajame turnyre savo jėgas išbandė 1997 metais gimę ir jaunesni sportininkai. Plungiškius lydėjo sėkmė – laimėtos dvi pirmosios ir dvi trečiosios vietos.
Turnyro nugalėtojais skirtingose svorio kategorijose tapo Lukas Lingys (iki 25 kg) ir Aivaras Kasteckas (iki 29 kg). Bronzos medalius laimėjo Gintas Žebrauskas (iki 27 kg) ir Lukas Čiuželis (iki 38 kg).

Antrajame turnyre susitiko 1994 metais gimę ir jaunesni dziudo imtynininkai. Šiame A. Kasteckas vėl iškovojo pirmąją vietą. G. Žebrauskas ir Vygantas Narkus (iki 42 kg) – antrąsias, L. Lingys – trečiąją. Šiame turnyre gana gerai pasirodė ir kiti sportininkai: L. Čiuželis, Vaidas Pronckus, Šarūnas Stanevičius, Rapolas Bogužas.

Gruodžio 28-ąją plungiškiai dziudo imtynininkai surengs tarpusavio varžybas, kartu apdovanos geriausius šių metų sportininkus, pagerbs daugiausiai padedančius tėvelius ir rėmėjus. Pagrindinis jaunųjų dziudo imtynininkų pagalbininkas yra „Plungės dziudo“ klubo prezidentas Voldemaras Bučius.

Įrašas paskelbtas temoje Varžybos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.