Tarpautinis dziudo turnyras A. Grigoraičiui atminti

Birželio 2 dieną Plungės SM ir Plungės dziudo klubo imtynininkai buvo išvykę į kasmetinį Tarptautinį dziudo turnyrą A.Grigoraičiui atminti kuris vyko Kaune. Varžybose dalyvavo berniukai gimę 1991-1993 metais, bei 1994 metais ir jaunesni. Varžybose dalyvavo imtynininkai iš Estijos, Latvijos, Lietuvos.

Jaunieji dziudo imtynininkai labai stengėsi laimėti, bet prizinės vietos iškovoti šiame labai stipriame turnyre nepavyko. Geriausiai pasirodė ir penktas vietas iškovojo A. Kasteckas ir R. Bogužas.

Pirmas iš kairės tupi A.Tipšas, M.Vaitkevičius,A.Oganian stovi iš kairės R.Diburys treneris A.Kasteckas ir D.Kasteckas

Jaunių tarpe mums sekėsi pasakyčiau net labai gerai, pirmąsias vietas iškovojo svorio kategorijoje iki 42 kilogramų Aleksandr Oganian, svorio kategorijoje iki 50 kilogramų Ramūnas Diburys, svorio kategorijoje iki 55 kilogramų Algirdas Tipšas ir svorio kategorijoje iki 73 kilogramų Mantas Vaitkevičius, antrąją vietą svorio kategorijoje iki 46 kilogramų, nusileidęs Estui, finale iškovojo Donatas Kasteckas.

Šiose varžybose buvo įvertinti geriausiai pasirodę du dziudo imtynininkai – tai Elektrėniškis Marius Postnovas ir iš Plungės Mantas Vaitkevičius. Jie buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis.

Treneris Antanas Kasteckas

Įrašas paskelbtas temoje Varžybos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *