“Olimpinių vilčių dziudo turnyras” Rokiškyje

Rokiškio herbasGegužės 12 dieną Plungės sporto mokyklos dziudo imtynininkai buvo išvykę į Rokiškį „Olimpinių vilčių dziudo turnyrą“, kuriame dalyvavo berniukai ir mergaitės gimę 1997 metais ir jaunesni.

Šiame turnyre geriausiai sekėsi ir iškovojo pirmąją vietą svorio kategorijoje virš 46 kilogramų Karolis Mockus, antrąsias vietas iškovojo: mergaitė svorio kategorijoje iki 24 kilogramų Gabrielė Spudulytė, berniukų svorio kategorijoje iki 24 kilogramų Lukas Lingys, svorio kategorijoje iki 29 kilogramų Aivaras Kasteckas, svorio kategorijoje iki 34 kilogramų Ovidijus Pocius, svorio kategorijoje iki 42 kilogramų Irmantas Lukšas ir svorio kategorijoje virš 46 kilogramų Daujotas Kukulskis, trečiąsias vietas iškovojo svorio kategorijoje iki 29 kilogramų Vaidas Pronckus, svorio kategorijoje iki 34 kilogramų Lukas Čiuželis, svorio kategorijoje iki 38 kilogramų Šarūnas Stanevičius ir mergaitė svorio kategorijoje iki 55 kilogramų Austėja Pronckutė.

Plungės dziudo imtynininkai Rokiškio miestelyje lankėsi pirmą kartą. Sportininkai ten ne tik dalyvavo varžybose, bet spėjo pasivaikščioti po šį gražiai sutvarkytą miestelį kur aikštėje puikuojasi didelė bažnyčia, bei gražus dvaras. Vaikams labai patiko Rokiškio miestelis ir gerai surengtos varžybos.