Lietuvos Žemaitijos zonos dziudo jaunučių ir jaunimo varžybos – Šiauliai

Šiaulių herbasŠių metų gegužės 3-4 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos Žemaitijos zonos dziudo jaunučių ir jaunimo varžybos. Šiose varžybose imtynininkai iškovoję pirmas, trečias vietas dalyvaus Lietuvos Respublikos dziudo žaidynių finaluose, kurie įvyks Alytuje liepos mėnesį. Žaidynėse dalyvaus penkios zonos tai, Centro, Aukštaitijos, Žemaitijos, Dzūkijos ir Rytų. Į šias svarbias varžybas visos penkios zonos deleguos geriausius savo sportininkus .

Visi Plungės sporto mokyklos jaunučiai iškovojo prizines vietas ir teisę dalyvauti tolesnėse varžybose. Jaunučių tarpe geriausiai pasirodė ir iškovojo pirmąsias vietas svorio kategorijoje iki 38 kilogramų Vygantas Narkus, svorio kategorijoje iki 42 kilogramų Aleksandras Oganianas, svorio kategorijoje iki 50 kilogramų Ramūnas Diburys, svorio kategorijoje iki 66 kilogramų Tomas Vaitkevičius, svorio kategorijoje iki 57 kilogramų Sandra Razgutė, antrąsias vietas iškovojo svorio kategorijoje iki 55 kilogramų Rokas Leliuga, svorio kategorijoje iki 60 kilogramų Linas Dobrovalskis, svorio kategorijoje iki 57 kilogramų Viktorija Lukšaitė ir trečiąją vietą iškovojo svorio kategorijoje iki 46 kilogramų Donatas Kasteckas.

Jaunimo dziudo varžybose, kurias remia Plungės rajono savivaldybė, labai gerai sekėsi ir iškovojo pirmąsias vietas sportininkai: svorio kategorijoje iki 55 kilogramų Algirdas Tipšas, svorio kategorijoje iki 66 kilogramų Vytautas Kazaitis, svorio kategorijoje iki 81 kilogramų Ignas Gudas, svorio kategorijoje virš 100 kilogramų Zigmas Pečiulis, antrąją vietą iškovojo svorio kategorijoje iki 73 kilogramų Mantas Vaitkevičius, trečiąsias vietas iškovojo svorio kategorijoje iki 60 kilogramų Fortūnatas Bučkus, svorio kategorijoje iki 73 kilogramų Domas Zimkus ir svorio kategorijoje iki 63 kilogramų merginos Karina Ragozina ir Šarūnė Šarpnickytė.

Šiose atsakingose varžybose nebūtų sekėsi taip gerai mūsų sportininkams, jeigu ne dalyvavimas kitose dziudo varžybose, taip pat svarbus ir moralinis palaikymas kurį davė klubo Prezidentas Voldemaras Bučius.

Treneriai Antanas Kasteckas ir Vaidas Gentvainis

Įrašas paskelbtas temoje Varžybos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

1 komentaras apie Lietuvos Žemaitijos zonos dziudo jaunučių ir jaunimo varžybos – Šiauliai