IV atviros Alytaus rajono jaunių dziudo pirmenybės (Simno miestelyje)

Simno miestelio herbas

Plungės dziudo imtynininkai balandžio 28 dieną buvo išvykę į Alytaus rajoną Simno miestelį, kuriame vyko IV atviros Alytaus rajono jaunių dziudo pirmenybės. Į šias varžybas atvyko dziudo sportininkai iš Ukmergės, Kauno rajono, Alytaus, Alytaus rajono, Elektrėnų, Jurbarko ir Plungės – iš viso jų buvo 130 dalyvių.

Plungės dziudo imtynininkai šiose varžybose pasirodė labai gerai – jie iškovojo ir parsivežė į namus net dešimt medalių. Penkis aukščiausio įvertinimo pirmos vietos medalius parsivežė sportininkai: svorio kategorijoje iki 30 kilogramų Aivaras Kasteckas, svorio kategorijoje iki 42 kilogramų Aleksandas Oganianas, svorio kategorijoje iki 46 kilogramų Donatas Kasteckas, svorio kategorijoje iki 50 kilogramų Ramūnas Diburys ir svorio kategorijoje iki 66 kilogramų Tomas Vaitkevičius, antrąsias vietas iškovojo sportininkai svorio kategorijoje iki 30 kilogramų Vaidas Pronckus, svorio kategorijoje iki 34 kilogramų Lukas Čiuželis ir svorio kategorijoje iki 60 kilogramų Linas Dobrovalskis, trečiąsias vietas iškovojo sportininkai svorio kategorijoje iki 38 kilogramų Vygantas Narkus ir svorio kategorijoje iki 57 kilogramų Viktorija Lukšaitė, pritrūkus sportinės sėkmės penkti liko: Mindaugas Lučinskas, Mantvydas Smilgis, Rokas Leliuga, Sandra Razgutė.

Šios varžybos buvo pasiruošimas atsakingoms Lietuvos Respublikos moksleivių pirmenybėms, kurios įvyks šių metų gegužės pradžioje.