Dziudo turnyras Panevėžyje

Kovo 24 dieną Panevėžyje buvo surengtas dziudo turnyras kuriame dalyvavo imtynininkai gimę 1994 metais ir jaunesni. Į šį turnyrą atvyko dalyviai iš Plungės, Šiaulių, Klaipėdos, Panevėžio, Panevėžio rajono, Biržų, Utenos ir Ukmergės.

Plungės jauniesiems dziudo imtynininkams pasak trenerio dėl kiekvieno medalio teko grumtis. Iš Panevėžio jaunieji imtynininkai parsivežė į namus keturis medalius. Pirmąją vietą iškovojo Vygantas Narkus svorio kategorijoje iki 38 kg., Vygantas visas kovas laimėjo nesibaigus imtynėms skirtam laikui ir labai gražiais metimais. Trečiąsias vietas iškovojo svorio kategorijoje iki 30 kg. Aivaras Kasteckas, svorio kategorijoje iki 38 kg. Linas Gudas ir svorio kategorijoje iki 46 kg. Dominykas Turčinskas. Sportinės sėkmės pritrūko ir liko penkti V.Pronckus, P. Šimkus, L.Čiuželis, M.Lučinskas, E.Stogvilas, D.Tumas, R.Burvys, T.Baltušis. Plungės dziudo klubas nori padėkoti tėveliams, kurie neabejingi mūsų sporto šakai ir savo vaikų auklėjimui.