Mes klausiame – Kas Jūs esate?

Pagaliau sulaukėme 100-ojo balso. Iš gautų rezultatų galima atlikti šiokią tokią analizę, ir nuspręsti į kurią pusę labiau reikėtų tobulėti. Pradėję kurti savo klubo svetainę, norėjome turėti vietą, kur būtų galima pasidžiaugti mūsų sportininkų pasiekimais, pasidalinti įspūdžiais, išmokti ką nors naujo.

Kaip ir bet kurio darbo svarbiausi yra pirmieji žingsniai. Todėl turėjome išaiaiškinti, kam būtų įdomus dar vienas (mano nuomone, informacijos/reklamos apie dziudo Lietuvoje labai trūksta) puslapis apie dziudo. Kaip matome iš balsavimo rezultatų dažniausiai šiame puslapyje lankėsi:

  • 73 iš 100 – aktyviai besitreniruojantys sportininkai.
  • 11 iš 100 – iš sporto pasitraukę, bet vis dar jo neužmiršę internautai.
  • 6 iš 10 – treneriai (jeigu rezultatai nors kiek atitinkai tikrovę, labiau džiaugiuosi, kad treneriai intensyviai naudojasi informacinių technologijų privalumais.
  • 6 iš 10 – prašaliečiai (visada knieti paspausti įdomesnę nuorodą ir išsiaiškinti, kas ten slepiasi. Buvo net keletas klausimų, o kas yra dziudo? Ar kokios ten taisyklės – tikriausiai sudomino dziudo kovų filmukai).
  • 4 iš 10 – sportininkų tėvai. Šičia, truputuką nusivyliau, gi kam labiausiai turėtų rūpėti sportininkų pasiekimai? A? Tikiuosi laikui bėgant šiame puslapyje apsilankys daugiau tėvelių (galbūt pažiūrėti kaip sekėsi jų jaunuoliams kovoti varžybose).

Dėkui visiems už balsavimą. Stengsimės pateisinti Jūsų ir savo lūkesčius. Mano nuomone, kadangi šiame puslapyje lankosi dažniausiai patys sportininkai, tai jums įdomiausia būtų pamatyti dar daugiau dziudo filmukų, sužinoti ne tik Plungės Dziudo Klubo rezultatus, bet ir dziudo naujienas Lietuvoje? Tiesa?

Pasiūlymų ar idėjų laukiu komentaruose: ką reikėtų padaryti, kad į šį puslapį sugrįžtumėte dar kartą ir dar kartą? Kas jus labiausiai domina? Ko jums labiausiai trūksta?

Įrašas paskelbtas temoje Informacija. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *