Akimirkos iš Elektrėnų

Dar visai neseniai rašėme apie mūsų klubo nuotykius Elektrėnų varžybose. Šiandien galite pažiūrėti, kai kuriuos kovų epizodus.

Įdedu vieną filmuką (tačiau du jo variantus). Pirmojo kokybė yra prastesnė negu antrojo (tačiau todėl jis užima žymiai mažiau vietos, ir bent jau teoriškai, turėtų būti lengviau jį peržiūrėt, kas kabo ant lėto Interneto laido). O antrojo kokybė truputį geresnė (savaime aišku, ir dydis iškart didėja). Komentaruose parašykite, kaip geriau daryti ateityje – įmesti geresnės kokybės filmukus, ar kad jie mažiau vietos užimtų?

Pirmasis variantas:

Antrasis variantas:

Nors tiesą pasakius, nelabai matau skirutmo tarp kokybės. O filmukų dydžiai tai skiriasi. Belieka tik tobulėt.

Įrašas paskelbtas temoje Filmukai, Varžybos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *