Tarptautinis A.Žulono turnyras – Biržai

Šį savaitgalį Plungės sporto mokyklos ir klubo jauniausi dziudo imtyninkai buvo išvykę į tarptautinį A.Žulono turnyrą, kuris vyko Biržuose. Turnyre dalyvavo 12 komandų: dvi iš Latvijos kitos komandos iš Vilniaus, Elektrėnų, Panevėžio, Panevėžio rajono, Utenos, Ukmergės, Rokiškio, Šiaulių, Biržų, Plungės. Iš viso dalyvavo 131 dziudo imtynininkų.
Plungiškiams šiose varžybose sekėsi gerai jie namo parsivežė keturis bronzos medalius:
svorio kategorijoje iki 26 kilogramų A. Kasteckas;
svorio kategorijoje iki 28 kilogramų V. Pronckus;
svorio kategorijoje iki 36 kilogramų R. Bogužas;
svorio kategorijoje iki 42 kilogramų M. Smilgis.

Tai pat labai šauniai pasirodė ir penktas vietas užėmė V.Leščinskas, L. Čiuželis, G. Palubeckas, J. Valužis . Sportininkai L. Lingys ir T. Baltušis varžybose dalyvavo pirmą kartą, tai suprantama juos kaustė didžiulis jaudulys, bet sportininkai nugalėjo šį jaudulį, nenuvylė trenerio ir užėmė penktąsias vietas.