Šiaulių miesto dziudo pirmenybės

Plungės sporto mokyklos ir „Plungės dziudo“ klubo imtynininkai lapkričio 25 dieną buvo išvykę į Šiaulių miesto dziudo pirmenybes. Varžybose dalyvavo aštuonios komandos: Šiaulių, Šiaulių rajono, Rokiškio, Šakių, Panevėžio, Telšių, Klaipėdos, Plungės. Geriausiai dziudo imtynininkai pasirodė ir iškovojo pirmąsias vietas svorio kategorijose iki 50 kilogramų R.Diburys, iki 55 kilogramų A.Tipšas, iki 66 kilogramų V.Kazaitis , antrąsias vietas iškovojo svorio kategorijose iki 30 kilogramų A.Kasteckas, iki 45 kilogramų D.Kasteckas, iki 60 kilogramų T.Vaitkevičius ir iki 63 kilogramų Š.Šarpnickyte, trečiąsias vietas iškovojo svorio kategorijose iki 40 kilogramų A.Oganijan, iki 52 kilogramų S.Razgutė, iki 55 kilogramų F.Bučkus ir L.Dobrovalskis, iki 60 kilogramų V.Vaitkus, iki 66 kilogramų M.Vaitkevičius, iki 73 kilogramų E.Keleris ir virš 81 kilogramo Z.Pečiulis.

Šiaulių miesto pirmenybėse buvo surengtos SUMO ir ALYŠ (imtynės už diržų) imtynės, tai egzotinės mūsų šalyje sporto šakos. Save ir savo jėgas išbandyti panoro ir „Plungės dziudo“ klubo sportininkai. Zigmas Pečiulis sudalyvavo net dviejose SUMO ir ALYŠ imtynėse, Sumo imtynėse svorio kategorijoje iki 115 kilogramų Zigmas iškovojo trečiąją vietą, kiek geriau sekėsi jam ALYŠ imtynėse – jis užėmė antrąją vietą. V.Kazaitis ALYŠ imtynėse svorio kategorijoje iki 73 kilogramų iškovojo antrąją vietą, trečiąsias vietas iškovojo K.Merkevičius ir D.Zimkus. ALYŠ imtynes nepabūgo ir išbandė merginos, kurioms sekėsi puikiai – svorio kategorijoje iki 63 kilogramų antrąją vietą iškovojo Š.Šarpnickytė ir trečiąją vietą iškovojo K.Ragozina.